Žiuri 2021

Jurgis Matulevičius

Lietuva

Jurgis Matulevičius yra režisierius, scenaristas ir montažo režisierius, gyvenantis Vilniuje. Jurgis baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kino režisūros specialybę. Jis yra dirbęs su žinomais lietuvių režisieriais, tarp kurių – Šarūnas Bartas ir Algimantas Puipa. Jurgis sukuręs keturis trumpametražius filmus – „Absurdo žmonės“ (2011), „Anima Animus“ (2012), „Auka“ (2013), „Tardytojas“ (2015), bei debiutinį ilgo metro filmą „Izaokas“ (2019), kurio premjera įvyko A klasės Talino tarptautiniame kino festivalyje „Black Nights“. Šiuo metu užbaiginėja savo naujausią trumpametražį dokumentinį filmą „Auksinis flakonas“ (2020).

Sanne Jehoul

Jungtinė Karalystė

Sanne Jehoul yra svarbiausio Škotijos trumpųjų filmų renginio –  Glazgo trumpametražių filmų festivalio – vadovė. Sanne dirbo Glazgo dokumentinių žmogaus teisių filmų festivalyje programų sudarytoja ir prodiusere. Yra laisvai samdoma kuratorė, rašytoja ir pokalbių moderatorė. Anksčiau yra dirbusi įvairiuose televizinės gamybos, scenarijų vystymo, žurnalistikos ir renginių projektuose tiek Škotijoje, tiek Belgijoje (gimtinėje), Kinijoje ir Baskų krašte. Įgijo žurnalistikos bakalauro bei Europos kino ir Amerikos studijų magistro laipsnius.

Zofia Jaroszuk

Lenkija

Zofia Jaroszuk baigė Kino ir kultūros vadybos studijas Jogailaičių universitete Krokuvoje. Įgijusi patirties tarptautinėje lenkiškų trumpametražių filmų sklaidos srityje, ėmėsi kino gamybos. Nuo 2015 m. ji bendradarbiauja su animacijos gamybos kompanija „Animoon“, kur dirba animacinių trumpametražių, ilgametražių filmų ir serialų prodiusere bei gamybos vadove. Ji vykdo kūrybinę projektų priežiūrą nuo jų vystymo pradžios iki sklaidos etapo. 2019 m. Z. Jaroszuk buvo paskirta Lenkų kino instituto eksperte.