Žiuri 2022

Mantė Valiūnaitė

Lietuva

Šiuo metu studijuoja doktorantūroje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jos tyrimų objektas – hibridiškumas kine. Mantė buvo Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ meno vadovė, trejus metus dirbo programos sudarytoja tarptautiniame dokumentinio kino festivalyje „Nepatogus kinas“, kuravo įvairius projektus nevyriausybinėje organizacijoje „Meno avilys“. Reguliariai rašo žurnalui Kinas ir kultūros savaitraščiui 7 meno dienos.

Karol Lindholm

Lenkija

Režisierius ir operatorius, įleidęs šaknis skirtingose Baltijos jūros pakrantėse. Gimė 1990 m. Lenkijos Košalino mieste, esančiame apie 13 km nuo jūros. Gyveno Švedijoje ir Danijoje. Studijavo filosofiją Poznanės Adomo Mickevičiaus universitete bei Jogailaičių universitete Krokuvoje, o Katovicų Krzysztofo Kieślowskio kino mokykloje baigė kino ir televizijos operatoriaus studijas. Dirba operatoriumi prie dokumentinių, vaidybinių filmų bei TV serialų Lenkijoje ir Vokietijoje. Jo režisuoti trumpi filmai „Liūto viduje“ ir „Paskutinis švilpukas“ rodyti ir apdovanoti ne viename tarptautiniame kino festivalyje.

Lucile Bourliaud

Prancūzija

Pastaruosius devynerius metus dirba programų sudarytoja Prancūzijos (Lilio tarptautinis trumpų filmų festivalis), Kvebeko (festivalis „Regard“), Švedijos ir Jungtinės Karalystės festivaliuose. 2015 m. prisijungė prie Birmingemo „Flatpack“ festivalio ir šiuo metu yra pagrindinė trumpų filmų konkursinės programos sudarytoja. Nuo 2020 m. sudarinėja trumpų filmų programą ir Malmėje vykstančiame festivalyje „Nordisk Panorama“. Kai nesudarinėja programų, ji mėgsta koordinuoti filmų medžiagų srautą ir formatuoti kietuosius diskus.