Hilke Rönnfeldt gimė prie Baltijos jūros šiaurės Vokietijoje. Mokėsi scenarijaus rašymo meno Švedijos „Alma Education“ programoje ir kino režisūros Kopenhagos nepriklausomoje kino mokykloje „Super16“. Dalyvavo „Berlynalės talentų“, „Torino Script Lab“, „LIM – Less Is More“, „Oxbelly Episodic Lab“ bei „European Short Pitch“ programose. Jos filmas „Etiudas apie empatiją“ laimėjo Auksinį leopardą 2023 m. Lokarno kino festivalyje ir buvo nominuotas 2024 m. Europos kino apdovanojimams. Dalyvauja 2024 m. Europos kino platinimo programoje „Future Frames“, skirtoje pradedantiems kino režisieriams. Jos kūryboje figūruoja kaimo gyvenimas, darbo pasauliai, intymumas ir jūra. Tvirtai tiki poetinėmis vaizdo galimybėmis.
Žiuri
Hilke Rönnfeldt
Danija, VokietijaDagnė Vildžiūnaitė
LietuvaProdiuserė Dagnė Vildžiūnaitė kino ir TV srityse aktyviai veikia jau 20 metų. 2007 metais Dagnė įkūrė studiją „Just a moment”, aktyviai prodiusuojančią įvairaus žanro audiovizualinius projektus, tarp kurių ir ir vaidybiniai filmai, ir medijų projektai, dokumentiniai TV laidų ciklai. Dagnė priklauso tokioms kino profesionalus vienijančioms organizacijoms kaip ,,Kino kultūros asociacija”, ACE, EAVE, European Producers Club (EPC), European Film Academy ir nuolat kelia savo kvalifikaciją tarptautiniuose profesiniuose mokymuose. Tarp paskutinių jos prodiusuotų darbų yra kartu su partneriais iš Latvijos, Estijos, Ukrainos bei Prancūzijos įgyvedintas trumpų šokio ir architektūros filmų ciklas „Šokis plius miestas“, kurį kūrė 9 režisieriai iš penkių skirtingų šalių; taip pat Roterdamo, Marselio ir Talino kino festivaliuose pristatytas režisieriaus Deimanto Narkevičiaus pirmasis lietuviškas 3D filmas „Čiulbanti siela“ bei daugiau nei 30 festivalių bei meno erdvių apkeliavęs menininkės Emilijos Škarnulytės dokumentinis filmas „Kapinynas”.
John Canciani
ŠveicarijaJohn Canciani nuo paauglystės kolekcionuoja filmus. 2009 m. tapo Šveicarijos jaunimo kino festivalio Ciuriche programos sudarytoju bei valdybos nariu. Tais pačiais metais prisijungė prie festivalio „Internationale Kurzfilmtage Winterthur“ komandos kaip vienas iš jaunimo, tarptautinio konkurso programų sudarytojų, o taip pat meno vadovo asistentas. 2012 m. buvo paskirtas festivalio meno vadovu. Taip pat dirba Vintertūro kino teatro „Cameo“ programos kuratoriumi. Turi kuratorystės studijų magistro laipsnį. Šveicarijos ir Europos kino akademijų narys. „Pro Short“ ir Trumpųjų filmų konferencijos mano tarybų narys. Nuo 2019 m. – „Visions SudEst“ valdybos narys, atrenkantis projektus vaidybinių ir dokumentinių filmų gamybai bei postprodukcijai. Konsultuoja kino festivalius, mokyklas bei kūrėjus festivalio strategijų, scenarijaus ir montažo klausimais.