Savanoriauk!

Kasmet lapkričio pabaigoje Vilniaus trumpųjų filmų festivalis skelbia savanorių registraciją ir visus entuziazmo nestokojančius, kinu besidominčius ir patirti festivalio organizavimo „virtuvę“ norinčius kviečia prisijungti prie savanorių komandos.

 

Savaitė savanorystės, nesuskaičiuojami prisiminimai
Vos per savaitę Vilniaus trumpųjų filmų festivalio savanoriai išvys dinamiškiausio Lietuvoje kino festivalio užkulisius, prisidės prie renginių „gimimo“, susipažins su įdomiais kultūros pasaulio žmonėmis, dalyvaus įvairiose skirtingų festivalio departamentų veiklose, mėgausis trumpametražiais filmais ir bendraminčių kompanija.

 

Ieškomi savanoriai
Vyresni nei 18 metų žmonės, galintys savanoriauti festivalio metu arba ilgiau – prieš ir po festivalio. Daugelis savanorių darbuosis ir pagrindiniai festivalio darbai bus sutelkti Vilniuje, tačiau keleto savanorių ieškome ir Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

17-asis Vilniaus trumpųjų filmų festivalis vyks 2024 m. sausio 17–23 d. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei 17–19 d. Šiauliuose.


Ženk pirmą žingsnį!
Jei festivalio karštinė tavęs negąsdina, apsukriai ir be didelių pasiteisinimų imiesi veiksmų, supranti, ką reiškia deadline’as, ryžtingai mokaisi išgirsti, suprasti ir padėti, planuoji turėti laisvo laiko sausio mėnesį ir nekantrauji pradėti – savanorių registracija vyksta iki gruodžio 10 d. ČIA.

 

Savanorystės užkulisiai trumpai:

  1. Sausio pradžioje savanoriai dalyvauja susipažinimo su komanda bei festivaliu mokymuose ir privačioje trumpametražių filmų peržiūroje.
  2. Dar iki festivalio pradžios savanoriai susitinka su Vilniaus trumpųjų filmų festivalio programos sudarytojais: išgirsta apie programerių darbą, susipažįsta su festivalio repertuaru bei padiskutuoja apie pristatomus filmus. 
  3. Aktyviai įsitraukia į savanorystės veiklas Vilniaus trumpųjų filmų festivalio metu (2024 m. sausio 17–23 d.).
  4. Atsisveikinimo ir padėkų vakaras.

 

Savanorystės festivalyje privalumai:

  1. Vieta pirmiesiems žingiams kultūros, renginių organizavimo srityje, siekiant tobulinti turimus ar įgyti naujų įgūdžių.
  2. Festivalio akreditacija. Laisvalaikiu gali nemokamai žiūrėti trumpametražius filmus kino teatruose bei dalyvauti aktualiuose festivalio renginiuose.
  3. Žmonės yra itin svarbi festivalio dalis. Savanorių laukia nauji draugai ir bendraminčiai, galimybė susipažinti su įdomiais kino ir kultūros pasaulio žmonėmis.
  4. Aktyviai įsitraukus į savanorystę ir sėkmingai atlikus patikėtas užduotis, yra galimybė gauti rekomendaciją iš savanorių koordinatorės.
  5. Neišblėstanti šventinė nuotaika garantuota tamsiuoju žiemos sezonu.