Seansas „Trumpi, bet filmai: kūniški reikalai“

Data: birželio 4 d., antradienis, 21 val.
Vieta: baro „Peronas“ terasa „Parkas“
Seansas nemokamas.

 

Programa „Trumpi, bet filmai: kūniški reikalai“ – tai ne erotika, o visas spektras skirtingų santykio su savo ir kito kūnu aspektų. Nuo savęs „perdirbimo“ į kokį nors objektą iki mažai kam žinomos aktorės Jillės Goldston įvairiaspalvių antraplanių vaidmenų ar ryškiai pirmame plane šviečiančio grupės „The xx“ nario Oliverio Simo šou. Šie kūniški reikalai – išties įvairialypiai, gali sukelti skirtingiausias reakcijas, dėl to tikrai bus įdomu žiūrėti.

Trukmė: 87 min.
Cenzas: N-16

 

Programos filmai:

Jill, Uncredited / Jill, Uncredited
rež. Anthony Ing / eksperimentinis / Didžioji Britanija, Kanada / 2022 / 18 min.

Šiame kino portrete pagrindinis vaidmuo tenka ryškiai antraplanei aktorei Jill Goldston. Filmas sukurtas tik iš Jill pasirodymų – trumpų šmėstelėjimų įvairiuose filmuose nuo „Pono Byno“ iki „Žmogaus dramblio“. Tai lyriška kelionė per populiariąją kultūrą ir jaudinanti istorija apie gyvenimą toli nuo rampų šviesos.

 

Etiudas apie empatiją / A Study of Empathy
rež. Hilke Rönnfeldt / vaidybinis / Danija, Vokietija / 2023 / 14 min.

Dana nori rodyti empatiją. Penelopė nori nagrinėti empatiją. Penelopės meninis eksperimentas įtraukia Daną į jausmų verpetą.

 

Mes mylime gyvenimą / We love Life
rež. Hana Vojáčková / eksperimentinis / Didžioji Britanija / 2022 / 29 min.

Čekoslovakijoje užgimusios spartakiados įsitvirtino kaip galingas komunizmo simbolis, tačiau paskutiniuoju gyvavimo dešimtmečiu jos virto ne vien keista megalomanijos apraiška, bet ir įdomiu tautų galios žaidimu. Šiame eksperimentiniame filme nagrinėjama, kaip tuose unikaliuose renginiuose atsispindėjo sudėtingi gyvenimo autoritariniame režime niuansai.

 

Žmogiškieji ištekliai / Human Resources
rež. Titouan Tillier, Isaac Wenzek, Trinidad Plass Caussade / animacinis / Prancūzija / 2022 / 4 min.

Sutartu laiku Endis ateina į perdirbimo bendrovę, lydimas viską filmuojančio draugo. Jį pasitinka sekretorė Vanda. Mes pamatome visą procesą, iki pačių paskutinių Endžio gyvenimo akimirkų.

 

Šlykštus / Hideous
rež. Yann Gonzalez / vaidybinis / Didžioji Britanija / 22 min.

Šiame trijų dalių miuzikle popžvaigždė Oliveris Simas dalyvauja pokalbių šou, kuris greitai pavirsta į siurrealistinę, meilės, gėdos ir kraujo kupiną haliucinaciją.