Ieškome savanorių!

Kvietimas 2020-11-21

Vienas pirmųjų 2021 metų kultūrinių įvykių – 14–asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis – skelbia savanorių atranką!

Jei filmus galėtum žiūrėti kiaurą parą, negali gyventi be naujų pažinčių, o reikalus ir iššūkius gliaudai kaip saulėgrąžas, mums pakeliui! Pildyk anketą iki gruodžio 6 d. ir lauk mūsų laiško: https://bit.ly/VTTFF2021_savanoriu_anketa

Ką veikia festivalio savanoriai? Padeda filmams atkeliauti į ekranus, prisideda prie komunikacijos, atsako į visus virtualius žiūrovų klausimus, organizuoja renginius, įamžina akimirkas ir veikia daugybę kitų įdomių ir kūrybiškų dalykų, prie kurių tik nori ir gali prisidėti.

Šiemet festivalis vyks sausio 14–19 dienomis kiekvienuose namuose ir, jei leis aplinkybės, kino salėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Kadangi didelė festivalio dalis vyks virtualiai, laukiame savanorių iš visos Lietuvos! Vienintelės sąlygos – degančios akys ir pilnametystė. Paraiškų lauksime iki gruodžio 6 d. (imtinai) – patys registruokitės ir dar draugus pakvieskite.

Sekite festivalio naujienas festivalio internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.