„Meno avilys“ pradeda jaunųjų kino programerių atranką

Kvietimas 2024-06-17

„Meno avilys“ skelbia net dvi geras žinias:

  1. Prasideda jaunųjų kino programerių atranka!
  2. Šiemet renka ne tik mokinių, bet ir studentų grupė!

Kodėl dalyvauti? Tai puiki galimybė pasidomėti kinu, pabendrauti su bendramintėmis (-čiais), įgyti patirties iš patyrusių kino programos sudarytojų ir komunikacijos specialisčių (-tų). Išankstinės žinios apie kiną nėra būtinos.

Ką veiksi? Kaip jaunoji (-asis) kino programerė (-is) dalyvausi net keliuose kino festivaliuose: sudarysi filmų programą, ją pristatysi ir viešinsi kartu su kitais komandos nariais. Taip pat galėsi dalyvauti diskusijose, filmų peržiūrose ir kituose festivalių renginiuose bei užmegzti ryšį su programeriais užsienyje.

Kas gali dalyvauti programoje? 15-23 metų jaunimas

Projekto trukmė: 2024 09 – 2025 06

Ko reikia, kad dalyvautum? Tavo motyvacinio laiško (apie 300 žodžių) arba video (iki 3 min. trukmės) iki birželio 22 d. el. paštu info@menoavilys.org.

„Meno avilys“ jaunųjų kino programerių iniciatyvą įgyvendina drauge su Vilniaus dokumentinių filmų festivaliu, Vilniaus trumpųjų filmų festivaliu ir Vilniaus tarptautiniu kino festivaliu „Kino pavasaris“.

„Meno avilio“ jaunųjų programerių iniciatyvą įkvėpė tarptautinis projektas „Moving Cinema“. Projekto vadovė – Gintė Žulytė / „Meno avilys“