REGISTRACIJA: Baltijos šalių trumpametražių filmų projektų forumas „BALTIC PITCHING FORUM 2013”

Kvietimas 2013-10-05

Spalio 11-12 d. „Menų spaustuvėje“ 8-ojo tarptautinio trumpų filmų festivalio „Vilniaus kino šortai” metu įvyks Baltijos šalių trumpametražių filmų projektų forumas „Baltic Pitching Forum 2013”.  Tai – naujausių trumpametražių filmų projektų pristatymo renginys, kurio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos kūrėjai savo idėjomis sieks sudominti Europos kino profesionalus iš televizijų, festivalių, kino gamybos ir platinimo kompanijų. Tai pirmasis trumpametražių filmų industrijos atstovams skirtas renginys Lietuvoje ir Baltijos šalių regione.

Įtikinantis filmo projekto pristatymas parengiamųjų darbų etape gali būti lemtingas.  Todėl „Baltic Pitching Forum 2013”  –  ne tik tinkama platforma išgirsti (gal pristatyti?) naujausias trumpametražių filmų idėjas, bet ir sužinoti, kaip teisingai ir sėkmingai pristatyti projektą.

Forumas organizuojamas iš dviejų dalių – pirmoji dalis, vyksianti spalio 11 dieną, bus skirta teoriniam projektų pristatymui, antroji dalis, vyksianti spalio 12 dieną, – tai atrinktų vaidybinių trumpametražių projektų pristatymo tarptautinei komisijai sesija.

Spalio 11 d. Teorinė dalis. Kartu su MEDIA Desk Lietuva biuru organizuojama sesija, kurios metu tarptautinių kino renginių moderatorė ir programų sudarytoja Sirkka Möller iš Vokietijos kartu su kolege Selina Ukwuoma iš Jungtinės Karalystės pristatys svarbiausius filmų projektų pristatymo žingsnius, taip pat pasakos apie filmo projekto paketo, skirto potencialiems filmų investuotojams, ko-prodiuseriams, platintojams ar pardavimų agentais, paruošimą. Kiti pranešėjai  –   Sari Volanen (nacionalinė Suomijos televizija YLE TV), Domenico La Porta (cineuropa.org), Laurent Crouzeix  (trumpametražių filmų festivalis „Clermont-Ferrand“ ir industrijos renginys „Euro Connection”). Ši sesija bus skirta ne tik trumpametražių filmų kūrėjams, bet visiems filmų projektų vykdytojams iš Lietuvos ir kitų šalių.

Spalio 12 d. Praktinė dalis.  Lietuvos, Latvijos ir Estijos kūrėjų vaidybinių trumpametražių filmų projektų pristatymo sesija, kurios metu septynių narių tarptautinei komisijai bei nepriklausomiems stebėtojams bus viešai pristatomi devyni projektai.


Renginys vyks anglų kalba.

Dalyvavimas – nemokamas.

Detali programa ir registracijos forma: www.mediadesklithuania.eu