SHORT RIGA: Test Screenings kviečia teikti filmų projektus

Kvietimas 2018-08-07

SHORT RIGA: Test Screenings kviečia Baltijos šalių kino kūrėjus teikti neseniai baigtus ar vis dar paskutinėse gamybos stadijose esančius trumpametražius filmus. Dešimt dalyvių turės galimybę pristatyti savo filmus ekspertų komisijai bei uždarai kino industrijos bendruomenei Rygos tarptautinio kino festivalio metu.

Paraiškas galima registruoti iki rugpjūčio 15 d. (23:59 val.) čia.

 

SHORT RIGA: Test Screenings

Renginys skirtas jauniesiems talentams, siekiantiems įgyti daugiau žinių ir patirties, ugdyti savo kūrybiškumą bei pasisemti įkvėpimo. Kasmet 8-10 kino kūrėjų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristato savo trumpametražių filmų projektus tarptautinei ekspertų komisijai.

 

Šių metų ekspertų komisija: Wouter Jansen („Some Shorts“ filmų platinimo kompanija, Olandija), Asja Krsmanović (trumpametražių ir studentų filmų konkursinės programos sudarytoja Sarajevo tarptautiniame kino festivalyje, Bosnia ir Hercegovina), Dāvis Sīmanis (kino kūrėjas, profesorius ir teoretikas, Latvija), Anna Purkrabkova (Karlovy Vary tarptautinis kino festivalis, Čekija).

 

Rygos tarptautinis kino festivalis vyks spalio 18-31 d. Susipažinkite su festivalyje dalyvausiančiais ekspertais ir industrijos renginiais.

 

Kilus klausimams dėl SHORT RIGA: Test Screenings, kreiptis:

Anna Zača

RIGA IFF SHORT RIGA curator

E: anna@rigaiff.lv

M: +317 25 926 065