Trumpųjų filmų programa Kultūros naktyje – jau šį penktadienį

Renginys 2020-09-23

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra  „Lithuanian Shorts” ir Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis kviečia į specialų Kultūros nakties seansą.

Programa „Trumpi, bet filmai: lietuviškos istorijos“ bus rodoma rugsėjo 25 d. 20:00 val. ir 21:40 val. sostinės Menų spaustuvės Juodojoje salėje (Šiltadaržio g. 6).

Seansai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija.

Jei atvyksite be išankstinės registracijos, į salę galėsime jus įleisti jei bus likę laisvų vietų ir pateiksite savo duomenis, reikalingus COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais.

Jeigu esate užsiregistravę, tačiau matote, kad negalėsite atvykti, atlaisvinkite savo vietą salėje nemokamai atšaukdami savo registraciją Eventbrite sistemoje.

Jei jaučiate peršalimui būdingus simptomus, karščiuojate, sloguojate, neseniai grįžote iš COVID-19 ligos paveiktos šalies ar bendravote su sergančiais – LIKITE NAMUOSE.

RENGINYJE dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dažniau plaukite ir dezinfekuokite rankas, laikykitės saugaus – 1–2 metrų – atstumo nuo kitų žmonių, salėje rinkitės kas antrą kėdę.

Jei po renginio pajusite ligos simptomus – kreipkitės karštąja koronoviruso linija tel. 1808, konsultuokitės su šeimos gydytoju.

 

Plačiau apie „Trumpi, bet filmai: lietuviškos istorijos“ programą skaitykite čia.