Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis lankysis Klaipėdoje, trumpo metro teatro-kino festivalyje „MEMEL FEST”

Renginys 2022-08-03

Rugpjūčio 26-27 dienomis Klaipėdoje jau trečią kartą vyks trumpo metro teatro-kino festivalis „MEMEL FEST”. Jame lankysis ryškiausi trumpo metro kino ir teatro kūrėjai iš Vilniaus, Klaipėdos, Telšių ir Kretingos.

Rugpjūčio 26 d. „10 Tiltų kieme“ (Bažnyčių g. 6) nuo 21.30 val. vyks trumpo metro kino naktis ir diskusija su kino filmų režisieriais. Rugpjūčio 27 d. Klaipėdos kultūros fabrike (Bangų g. 5A) nuo 18 val. – pažintis su trumpo metro teatro spektakliais.

Trumpametražių filmų naktyje bus galima išvysti ir du Vilniaus tarptautinio trumpųjų filmų festivalio filmus – Sidabrinės gervės laureatės Kamilės Milašiūtės „Laukais“ ir Karolinos Nadzeikaitės filmą „Ammu“. Abu filmai buvo pristatyti 2021 m. festivalio nacionalinėje konkursinėje programoje.

LAUKAIS
rež. Kamilė Milašiūtė
2019 | Vaidybinis | 15 min.

Mama su dviem suaugusiomis dukromis atvyksta į sodybą praleisti paskutinio vasaros savaitgalio. Vos atvykus, tarp moterų įsiplieskia nesibaigiantys konfliktai. Jie priverčia jas iš arčiau pažvelgti į save ir nuoširdžiai apsvarstyti tarpusavio ryšį, kuris trukdo joms atsiriboti ir gyventi savarankiškai.

AMMU
rež. Karolina Nadzeikaitė
2021 | Vaidybinis | 24 min.

Netolimoje ateityje pagrindinė veikėja Alex po dar vieno skaudaus išsiskyrimo užsirašo į įstaigą, kurioje žmonės yra mokomi gyventi vienatvėje. Vieno iš mokymų etapo metu, Alex yra supažindinama su jauna įstaigos darbuotoja vardu Kaste, su kuria užmezga artimą ryšį. Tačiau Alex nėra įspėjama, kad mokymų esmė yra netikėtai ir stipriai išugdyti gebėjimą būti vienam.

Išsami renginio programa ir bilietai čia.