Vilniaus trumpųjų filmų festivalis skelbia savanorių atranką

Naujiena 2023-11-23

Kaip ir kasmet, Vilniaus trumpųjų filmų festivalis skelbia savanorių atranką ir visus entuziazmo nestokojančius, kinu besidominčius ir patirti festivalio organizavimo „virtuvę“ norinčius kviečia prisijungti prie savanorių komandos!

Festivalis vyks 2024 m. sausio 17-23 dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei 17-19 dienomis Šiauliuose.

Vilniaus trumpųjų filmų festivalio savanoriai išvys dinamiškiausio Lietuvoje kino festivalio užkulisius, prisidės prie renginių „gimimo“, susipažins su įdomiais kultūros pasaulio žmonėmis, dalyvaus įvairiose skirtingų festivalio departamentų veiklose,  mėgausis trumpametražiais filmais ir bendraminčių kompanija.

Ieškome vyresnių nei 18 metų žmonių, galinčių savanoriauti festivalio metu arba ilgiau – prieš ir po festivalio. Daugelis savanorių darbuosis ir pagrindiniai festivalio darbai bus sutelkti Vilniuje, tačiau keleto savanorių ieškome ir Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Iki festivalio savanoriai dalyvaus mokymuose, kur sužinos daugiau apie Vilniaus trumpųjų filmų festivalį ir savanorystės sritis bei susitikime su festivalio komanda ir programos sudarytojais.

Savanorio anketą prašome užpildyti iki gruodžio 10 d. (imtinai). Su atrinktais savanoriais susisieksime anketoje nurodytu el. paštu.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į savanorių koordinatorę Akvilę el. paštu agency@filmshorts.lt

Savanorio anketą rasite ČIA.