Žiuri 2023

Laura Aliukonytė

Lietuva

Laura Aliukonytė studijavo bakalauro bei magistro vaizdo operatoriaus studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Aktyviai dirba vietinėje bei užsienio filmų bei reklamos industrijoje. Filmas „Vyras už pinigus” (rež. Justinas Krisiūnas) – pirmasis operatorės ilgametražis vaidybinis filmas. 2022 metų vasarą Laura pabaigė filmuoti antrąjį savo ilgametražį filmą kartu su režisieriumi Justinu Krisiūnu. Nuo 2021 metų yra Lietuvos kino operatorių asociacijos narė.

Sanghoon Lee

Pietų Korėja

Sanghoon Lee nuo 2011 m. dirbo Busano tarptautinio trumpametražių filmų festivalio kuratoriumi, o 2018 m. buvo paskirtas programos sudarymo vadovu. 2006–2008 m. Sanghoon Lee dirbo vyriausiuoju programos sudarytoju Korėjos kino festivalyje Paryžiuje (FFCF). Jis taip pat yra Čonnamo nacionalinio universiteto Pietų Korėjoje dėstytojas, jo specializacija yra kinas ir prancūzų kultūra. S. Lee yra įgijęs literatūros daktaro laipsnį.

Olga Lucovnicova

Moldova

Olga Lucovnicova – Belgijoje gyvenanti dokumentinių filmų režisierė, pelniusi 71-osios Berlinalės „Auksinį lokį“, Europos kino akademijos apdovanojimą, 62-ojo „Festival dei Popoli“ prizą už geriausią trumpą filmą, „Astra“ kino festivalio prizą už geriausią režisūrą, „ZagrebDox“ festivalio „Big Stamp“ apdovanojimą, pagrindinį Vilniaus tarptautinio trumpų filmų festivalio prizą ir daug kitų apdovanojimų. Jos naujausias filmas „Dėdė Tudoras“ buvo parodytas daugiau kaip 50-yje festivalių visame pasaulyje ir pelnė 35 apdovanojimus. Šiuo metu Olga kuria naujus dokumentinius filmus ir siekia medijų mokslų daktaro laipsnio Belgijoje, Leveno katalikiškajame universitete. Jos mokslinį tyrimą apie posovietinės visuomenės „post-atmintį“ ir transgeneracines traumas finansavo Flandrijos mokslinių tyrimų fondas (FWO).