Ieškantys

Jaunųjų programerių sudaryta programa nagrinėja žmogaus klajones ir pamestus horizontus. Ieškotojų patirtys ir tikslai leidžia pasinerti į skirtingus kelionių naratyvus.

Personažai yra stipriai motyvuoti rasti savo gyvenimo prasmę – suprasti savo prigimtį ir jausmus. Klaidžiojimas gatvėse beieškant brolio, blaškymasis naktiniame Bostone bandant grįžti namo, praėjusio laiko ilgesys karo paveiktame Kyive bei kova už suoliuko pastatymą prie greitkelio. Visa tai verčia veikėjus ieškoti atsakymų į egzistencinius klausimus.

„Meno avilio jaunieji programeriai” – septintus metus skaičiuojanti „Meno avilio“ programa, kurios metu kinu besidomintys vyresniųjų klasių mokiniai, lydimi profesionalių kino kuratorių, edukatorių, komunikacijos specialistų, atrenka jiems aktualius filmus, sudaro filmų programas kino teatrams, festivaliams, rengia jų pristatymus bei jas viešina. Ši iniciatyva yra ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės finansuojamo Europos kino festivalių tinklo „Young4Film” dalis, įkvėpta tarptautinio projekto „Moving Cinema“.

Trukmė: 83 min.
Cenzas: N-13